Eyravallen Tänkt, tyckt och skrivet om ÖSK fotboll

Rodin mot kontrakt

Det verkar som om ÖSKs talang Rodin Deprem är på väg mot ett holländskt proffskontrakt. Hans testperiod med nivå 2-klubben De Graafschap har gått bra och klubben vill – av allt att döma – att han stannar ytterligare några dagar. Klubbens tränare Henk de Jong och sportchefen Peter Hofstede vill ha honom, men de är osäkra på om klubbens ekonomi är tillräckligt bra för att ta in honom.

Den lokala TV-siten Regio 8 skriver om saken på sin webbplats.

Superboeren willen Deprem
Met het oog op de tweede seizoenshelft wil De Graafschap zich het liefst versterken met een aanvaller. Hoewel er financieel weinig mogelijk is, hopen de Doetinchemmers de Zweedse aanvaller Rodin Deprem vast te leggen. “Dat is een goede speler”, zegt Hofstede over de 19-jarige buitenspeler, die sinds vorige week op proef is. “We hebben gevraagd of hij langer kan blijven zodat we een goed beeld kunnen vormen.” Deprem, die voor het laatst speelde bij Örebro SK, traint nog zeker drie dagen mee met de Superboeren. “Het is een talent, een jonge jongen die je dan voor de toekomst gaat vastleggen.” De transfermarkt opent over twee weken.

Regio 8: De Graafschap op zakenreis in Engeland
V-BAL.NL: Hofstede over mogelijke De Graafschap-aanwinst

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.